„Dospívám aneb život plný změn“

Mgr. Veronika Slámová

• Mgr. Veronika Slámová

Dospívání je přirozenou součástí vývoje každého člověka a nese s sebou řadu změn, se kterými se v jeho průběhu musí každý z nás vyrovnat. S tímto tématem si během října a listopadu 2022 poradila Mgr. Lenka Šebestová ze společnosti MP Education, s.r.o..pátém a šestém ročníku proběhly besedy na dané témata:

„Dospívám aneb život plný změn“, tak se jmenoval program určený všem dívkám, kde se dozvěděly, co vše je čeká v rámci proměny z dívky v ženu.

Chlapcům z 5. tříd byl připraven program pod názvem „Adam a Eva aneb nejsme stejní“, který byl věnován dospívání, intimní hygieně, vztahům a zdravému životnímu stylu.

Pro chlapce z šestých ročníků byl určen program „Na startu mužnosti“, ve kterém se věnovali fyzickým změnám spojeným s dospíváním, intimní hygieně a sebeovládání.

Žáci využili možnosti pokládat doplňující otázky.

Program byl hrazen školou.